Ice Age: Collision Course

Ice Age: Collision Course

Незграбний лінивець Сід давно вже «прославився» серед звірів як повний невдаха і справжнє джерело проблем. Постійно потрапляючи в різні неприємності, неповороткий недотепа досі залишився в доброму здоров’ї лише завдяки відважним діям своїх вірних друзів, готових завжди прийти на допомогу нерозторопному товаришеві.
Але, незважаючи на все це, «досягнення» Сіда просто меркнуть у порівнянні з проблемами, створюваними жадібним білченям Скрат, яке постійно ганяється за нещасливим жолудем. Забавні дії жадібного любителя жолудів завжди приводили до справжніх лих, які з кожним разом все більше збільшувалися в масштабах, створюючи мешканцям планети масу непотрібних труднощів. Ось і зараз вперте білченя в черговий раз перевершив сам себе, ставши винуватцем глобальної катастрофи космічних масштабів: у гонитві за жолудем він не тільки влаштував бардак в прилеглому космосі, що призвело до утворення сонячної системи, але і випадково направив на Землю величезний метеорит.
Бачачи катастрофу, що насувається, Менні, Сід, Дієго і Еллі вирішують покинути свій будинок і відправляються в пошуках способу запобігти або, в крайньому випадку, пережити небезпечне зіткнення. Відправившись в чергову захоплюючу подорож, наші герої зустрінуть як старих, так і нових знайомих, потрапляючи разом з ними в масу неймовірно смішних і веселих ситуацій.

Льодовиковий період: Курс на зіткнення