Despicable Me 3

Despicable Me 3

Колись серйозний лиходій Грю нині став розсудливим, відійшов від нелегальних справ, став працювати на секретну державну організацію і перетворився в зразкового сім’янина. Його колишня суперниця Люсі також залишила кримінальну діяльність в минулому, закохані одружилися і намагаються дати своїм трьом дочкам щасливе дитинство. Батьки намагаються з усіх сил, щоб у маляток було все найкраще, і вони ні в якому разі не потрапляли в халепу. Однак далеко не завжди їм вдається приділяти дітям достатньо часу, адже іноді доводиться кидати всі справи і знову рятувати світ.
На цей раз якийсь негідник на ім’я Бальтазар Брейк раптово нападає на корабель, що перевозить найбільший в світі дорогоцінний камінь. З легкістю ліквідувавши охоронців і перемігши наших героїв, лиходій ховається з місця події з бажаною здобиччю, а Грю і Люсі втрачають роботу через те, що упустили особливо небезпечного злочинця.
Незабаром Грю раптово дізнається, що у нього є брат-близнюк на ім’я Дрю, який запрошує наших героїв в свій розкішний будинок. А через деякий час більш успішний братик, який мріє стати справжнім лиходієм, пропонує багатодітному батьку сімейства повернутися на темну сторону …

Нікчемний Я 3