Zootopia

Zootopia

Ласкаво просимо в дивовижний світ, в якому люди так і не з’явилися, тому величезну просунуту цивілізацію, дуже схожу на сучасну людську, побудували різні звірі, які в процесі еволюції розвинулися до рівня сучасного жителя мегаполісу.
Дії захоплюючого мультфільму будуть відбуватися в величезному місті Зоотрополіс місці, де звірі всіляких видів, будь вони хижаками або травоїдними, живуть в мирі та злагоді, займаючись, як і ми з вами, повсякденною рутиною.
У центрі сюжету виявиться Джудіт Хопс перша в Зоотрополісі кролиця, прийнята в стрункі ряди доблесної поліції, що відразу ж викликало масу скептичних коментарів, як з боку преси, так і з боку населення. Цілком очікувано, що ніхто з колег по роботі не сприйняв новеньку всерйоз, а суворий шеф поліції при розподілі обов’язків видав їй найпростіший і рутинний наряд. Але повна оптимізму і дитячого запалу Джудіт не сумує заручившись підтримкою свого нового знайомого, дрібного шахрая Ніка Уайлда, вона готова довести, що незважаючи на свої розміри і фізичні дані, кролики можуть не тільки за себе постояти, але і в повній мірі стати на захист громадян.

Зоотрополіс