Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

Підприємець Лорд має славу, багатства і владу. Але цього йому мало. Він хоче знайти силу, здатну зробити його кращим, сильнішим і витривалішими, ніж інші. Для виконання свого бажання персонаж фільму «Чудо-жінка: 1984» не шкодує ніяких коштів і розшукує магічні артефакти, що володіють потенціалом до наділення людини безмежними можливостями.
У пошуках до Лорда приєднується Барбара Енн Мінерва, що має докторський ступінь з історії та спеціалізується на вивченні стародавньої історії. В її руки випадково потрапляє невідомий предмет, який змінює людську сутність. Незабаром Барбара перетворюється в некерованого гепарда. Відразу ж після трансформації вона починає полювання за підприємцем, чиї дії призвели її до незворотних змін.
Побоюючись за своє життя, Лорд відправляється на пошуки захисника. Незабаром він знаходить молоду, але надзвичайно сильну і витривалу дівчину на ім’я Діана Прінс. Він знає, що вона здатна допомогти, але йому потрібно чимось привернути її увагу. Тоді Лорд пропонує героїні фільму «Чудо-жінка: 1984» воскресити її коханого за допомогою магічного артефакту.

Logo

Диво-жінка 1984