THE BIG BANG THEORY

Теорія великого вибуху

Теорія великого вибуху”, мабуть, один з найкращих комедійних серіалів, так званих сіткомів, останнього десятиліття, який символізує собою нову епоху, як свого часу серіал «Друзі». Яскраві і нетипові персонажі, чудова гра акторів, відмінний гумор – це всього лише кілька переваг серіалу, через які просто потрібно влипнути в екран і подивитися його. Це один з тих серіалів, який потрібно обов’язково дивитися, і який зовсім не набридає.
У центрі сюжету двоє молодих і талановитих фізиків – Леонард і Шелдон. Вони дуже розумні, і відверто кажучи, вважають себе «великими умами». Але, не дивлячись на те, що їх IQ зашкалює, хлопці зовсім не можуть спілкуватися з людьми, тим більше, якщо це стосується привабливої ​​дівчини. Однак з появою нової сусідки, карколомної красуні Пенні, все починає змінюватися кардинальним чином.
Компанію Леонарда і Шелдона доповнюють двоє їх трохи незвичайних друзів, один з яких – хтивий інженер Говард Воловиця, а другий – нереально сором’язливий астрофізик Раджеш Кутраппалі, якому потрібно гарненько випити перед тим, як заговорити з дівчиною, не кажучи вже про щось більше.

Теорія великого вибуху 2007