Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

Фільм «Зоряні Війни: Скайвокер. Сходження»завершує трилогію, присвячену сімейним проблемам сім’ї Скайвокерів. У кожного покоління джедаїв свій герой, у кожного покоління ситхів – свій імператор. Рей, яка отримала силу тисячі поколінь, билася на Світлій стороні, очолює Опір, а за нею стоять її вірні друзі – Фінн, По, Роуз – і всі, хто вірить в торжество Республіки. Але і у Кайло Рена чимало сил, він позбувся багатьох сумнівів і вважає, що якась сміттярка просто не може стояти у нього на шляху – створеній ним Імперії судилося стати величезною, а сам він буде великим імператором ситхів.
Темна і світла сили, чоловічий і жіночий початки , ніхто і наслідний принц планети Набу зійдуться в останньому поєдинку, результат якого ще не вирішений. Їх особиста битва, яка почалася з простого збігу, стала для обох важливішою за життя. Пов’язують їх тільки узи ненависті або узи Сили як і раніше сильні? Відповіді на всі питання ще не отримані, та й чи можливо отримати їх зараз?
Та і чи буде сюжет саме таким? Можливо червоному та синьому прийдеться об’єднатися, адже буде третя сила – яка буде набагато страшнішою?

Зоряні війни: Епізод IX - Скайвокер. Сходження