Scream

Scream

Передумова основних подій фільму «Крик» починається, коли невелике містечко під назвою Вудсборо опиняється в хаосі через невідомого злочинця. Загадкова людина, що використовує маску Ghostface, жорстоко вбиває місцевих жителів, змушуючи побоюватися за життя всіх мешканців тихої провінції. Але вбивця використовує цей страх проти них. Насильство та жорстокість наповнюють місто. Незабаром воно виявляється усіяним трупами.
Минає 20 років. За цей час Вудсборо встигло повернутися до тиші та спокою. Тут уже давно не з’являються маніяки, а місцеві жителі не переймаються за свої життя. Але невдовзі все зміниться.
Раптом убивця повертається. Одягнувши ту ж маску і використовуючи той самий образ, він нападає на підлітків. Своїми діями вбивця відроджує секрети з жахливого минулого маленького містечка.
Водночас у провінцію повертається жінка, яка виїхала звідси багато років тому. Наразі героїня фільму «Крик» сповнена рішучості з’ясувати, хто ж стоїть за злочинами, скоєними 20 років тому. Принагідно їй доведеться дізнатися особистість нового вбивці.

Крик