Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

Pirates of the Caribbean Dead Man's Chest

Другий фільм гучних «Піратів Карибського моря», під назвою «Скриня мерця», заслужив не менш хвалебних відгуків, ніж перший і зайняв 18 – е місце рейтингу за касовими зборами, а також встановлено подібний рекорд по зборах в перший вікенд прокату в США.
Уїлл і Елізабет повинні одружитися, але планам не судилося збутися – вони арештовані за допомогу розбійникові. Всьому виною – таємничий компас. За легендою він вказує на величезні скарби або щось більше, ніж хочуть заволодіти імениті особи міста. Дівчина в тюрмі, а Тернер відправляється на пошуки Горобця, у якого несподівано виявляється давній борг перед знаменитим «Летючим Голландцем». Капітан «Перлини» не поспішає його віддавати, адже йому відомий секрет легендарного Дейві Джонса – його серце надійно сховано. Заволодівший ним стане господарем всіх морів – а що ще потрібно пірату?
Шукаючи ключ від скрині, Тернер зустрічає рідного батька і обіцяє визволити його. До чоловіків в халепи приєднується Елізабет, яка приковує головного героя до щогли. Подолавши чимало труднощів, Джек все ж виявляється перед Кракеном – морським чудовиськом, який топить його разом з кораблем. Але це далеко не кінець його пригод – друзі знайдуть спосіб йому допомогти.

Пірати Карибського Моря: Скриня мерця 2006