Paw Patrol

Paw Patrol

У місті Пригод жителі можуть спати спокійно, адже за порядком завжди стежать безстрашні цуценята, які готові прийти на допомогу будь-якої хвилини. Вдень і вночі вони припиняють беззаконня, допомагають городянам і роблять рідні краї взірцем для наслідування.
Ситуація змінюється, коли головні герої мультфільму «Щенячий патруль у кіно» дізнаються про те, що відомий зловмисник Хамдінгер намагається стати мером міста, щоб і далі займатися своїми темними справами. І незабаром йому це вдається. Але немає нічого, що не могли б змінити цуценята. Об’єднавшись разом, вони вирішують кинути йому виклик.
Райдера та його друзів чекають на небезпечні пригоди та веселі подорожі. Таємниці забутого минулого та знайомства в теперішньому — лише мала частина того, з чим їм доведеться зіткнутися. А ще до патруля приєднається ексцентрична, але дуже кмітлива такса на ім’я Ліберті.
Озброївшись сучасними технічними пристроями, команда хвостатих із мультфільму «Щенячий патруль у кіно» протистоятиме своєму головному ворогові, щоб врятувати мешканців, змушених миритися з несправедливістю, що захлеснула місто Пригод.

Щенячий патруль у кіно