Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Продовження запаморочливих і неймовірно веселих пригод Вартових Галактики в особі харизматичного шахрая Пітера Квілла, відомого в поки ще вузьких колах як Зоряний Принц, красуні Гамори, здорованя Дракса, задираки Ракети і перенародженого малюка Грута.
Через кілька місяців після подій першого фільму, наші герої все так же продовжують подорожувати по космосу і потрапляти у всілякі забавні і не дуже ситуації, випутуючись з них без видимого збитку для себе і, якщо пощастить, з будь-якою допомогою для оточуючих.
Дізнавшись, що він лише наполовину землянин, і тільки завдяки батькові, що наділив його унікальним генетичним кодом, зумів хоч трохи протримати в руці могутній древній артефакт, що знищує практично будь-яка жива істота лише за одного дотику, Пітер вирішує відшукати свого другого батька.
В ході подорожі наші герої несподівано стикаються з величною Аїшею Вищою жрицею соверенів, які є надзвичайно могутньою, генетично досконалою галактичною расою. Владна жриця вважає, що борг її народу очистити Всесвіт від всіляких пороків, діючи при цьому вельми радикальними способами …

Вартові Галактики 2 (2017)